Reklam

HAKKIMIZDA

  • Pvckenarbantlari.com sitesi Empati Grup Plastik ve Mobilya Profilleri firmasının bünyesinde 2008 yılında kurulmuş bir internet sistemidir.
  • Pvckenarbantlari.com mobilya sektöründe kullanılan muhtelif ölçülerdeki birçok desen ve renklerdeki pvc kenar bantları çeşitlerini siz kıymetli mobilyacılara ulaştırmak için kurulmuş ilk ve en kapsamlı internet plartformudur.
  • Pvckenarbantlari.com ailesi sektörde büyük eksiklik olarak gördüğümüz istediğiniz anda istediğiniz desen ve ebatta istediğiniz miktarda pvc kenar bantları teminiyle ilğili yaşadığınız sorunları ortadan kaldırmak için kurulmuş bir sistemdir. Bu sistem sayesinde Türkiye'nin veya Dünya'nın neresinde olursanız olun sadece bir bilgisayar sayasinde ihtiyacınız olan pvc kenar bandına bir tıkla ulaşabilir özelliklerini kontrol edebilir ve sipariş verip hemen temin edebilirsiniz.
  • Pvckenarbantlari.com sitesi siz müşterilerilerine en uygun fiyata ürünlere gönderebilmek için değişik kargo ve nakliye ( ambar ) firmalarıyla anlaşmalar yaparak çok uygun fiyata ürünleri Türkiye'nin her yerine gönderebilmektedir. Kargo bedelleri hakkında bilgi almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz...